Menu

DAAR KUN JE ZAKEN MEE DOEN

Niet alleen de machines maar ook onze medewerkers zijn krachtpatsers en alleskunners. Met zulke mensen kun je zakendoen.

Directie

Steve Collie

Steve Collie Commercieel directeur

+32 472 22 00 13 steve.collie@heli.be

Laurent Dedoncker

Laurent Dedoncker Operationeel directeur

+32 9 368 80 80 laurent.dedoncker@heli.be

Johan Symoens

Johan Symoens Financieel directeur

+32 475 97 35 04 johan.symoens@heli.be

Human Resources en Health & Safety

Isabel Stevens

Isabel Stevens HR Officer

+32 9 368 80 95 isabel.stevens@heli.be

Lindsay Vercruyssen

Lindsay Vercruyssen Health and safety advisor - level II

+32 9 368 80 35
+32 497 419 313 lindsay.vercruyssen@heli.be

Account Managers Verhuur

Silas Hensen

Silas Hensen Account Manager Verhuur: Oost & West Vlaanderen

+32 473 71 71 05 silas.hensen@heli.be

Marcel Seijkens

Marcel Seijkens Account Manager Verhuur: Antwerpen & arrondissement Halle-Vilvoorde

+32 471 73 45 15 marcel.seijkens@heli.be

Roger Peeters

Roger Peeters Account Manager Verhuur: Limburg en arrondissement Leuven

+32 475 56 00 72 roger.peeters@heli.be

Mylène Monfort

Mylène Monfort Account Manager Verhuur: Luik, Luxemburg en Namen

+32 471 701 205 mylene.monfort@heli.be

Benoit Fockedey

Benoit Fockedey Account Manager Verhuur: Brussel, Waals Brabant & Henegouwen

+32 472 92 01 56 benoit.fockedey@heli.be

Patrice D'Herouville

Patrice D'Herouville Account Manager Verhuur: Île-de-France

+33 663 36 23 14 patrice.dherouville@heli.fr

Huuradministratie

Kristof Van Bemten

Kristof Van Bemten Huuradministratie: Heli België

+32 9 368 80 87 kristof.vanbemten@heli.be

Dorien Verniers

Dorien Verniers Huuradministratie: Heli België

+32 9 368 80 80 dorien.verniers@heli.be

Fanny Deschamps

Fanny Deschamps Huuradministratie: Heli België

+32 9368 80 80 fanny.deschamps@heli.be

Cindy Boulizon

Cindy Boulizon Huuradministratie: Heli France

+33 9 61 27 14 15
+33 6 33 30 33 79 cindy.boulizon@heli.fr

Sales & Marketing

Tim Van Cauwenberghe

Tim Van Cauwenberghe Technical Sales Engineer

+32 472 18 82 23 tim.vancauwenberghe@heli.be

Natalie Van Den Abeele

Natalie Van Den Abeele Verkoopadministratie: Heli

+32 9 368 80 88 natalie.vandenabeele@heli.be

Fee Kooij

Fee Kooij Sales & Marketing

+32 9 368 80 34
+32 473 336 896 fee.kooij@heli.be

Planning

Peter Van Caelenberg

Peter Van Caelenberg Afdelingshoofd Operations

+32 9 368 80 83
peter.vancaelenberg@heli.be

Alain Van Impe

Alain Van Impe Planning and transport

+32 9 368 80 80 alain.vanimpe@heli.be

Service

Bram de Roder

Bram de Roder Service after sales

+32 9 368 80 04 bram.deroder@heli.be

Jan Ost

Jan Ost Service after sales

+32 9 368 80 03 jan.ost@heli.be

Tim Paridaens

Tim Paridaens Maintenance & Reliability Engineer

+32 468 26 32 23 tim.paridaens@heli.be

Kenneth Van Neste

Kenneth Van Neste Werkplaatsverantwoordelijke

+32 9 368 80 00 kenneth.vanneste@heli.be

Bart Cannau

Bart Cannau Spare parts

+32 9 368 80 08 magazijn@heli.be

Cindy Botte

Cindy Botte Service administration

+32 9 368 80 00 cindy.botte@heli.be

Heli Safety Academy

Lindsay Vercruyssen

Lindsay Vercruyssen HSA manager

+32 9 368 80 35
+32 497 419 313 lindsay.vercruyssen@heli.be

Felix Darko

Felix Darko Trainer

+32 9 368 80 30
hsa@heli.be

Khaled Bouchala

Khaled Bouchala Trainer

+32 9 368 80 30
hsa@heli.be

Jérémie Jacobs

Jérémie Jacobs Trainer

+32 9 368 80 30 hsa@heli.be

Hilde Van Impe

Hilde Van Impe HSA administration

+32 9 368 80 32 hilde.vanimpe@heli.be

Jeffrey De Caluwé

Jeffrey De Caluwé HSA administration

+32 9 368 80 30 jeffrey.decaluwe@heli.be

High & Safe

Patrick Demeyer

Patrick Demeyer Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 54
+32 497 05 08 36 patrick.demeyer@heli.be

Wim De Baerdemaeker

Wim De Baerdemaeker Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 50
+32 494 12 56 91 wim.debaerdemaeker@heli.be

Stephan De Witte

Stephan De Witte Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 50
+32 471 353 571 stephan.dewitte@heli.be

Angelique Claessens

Angelique Claessens Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 50
+32 472 033 249 angelique.claessens@heli.be

Amélie Saverys

Amélie Saverys Internal commercial office

+32 9 368 80 52 amelie.saverys@heli.be

Marc Leeman

Marc Leeman Service manager

+32 9368 80 50
+32 471 702 619 marc.leeman@heli.be

Mattias Van den Abeele

Mattias Van den Abeele Calculator

+32 9 368 80 50 mattias.vandenabeele@heli.be

Olivier Mollaert

Olivier Mollaert Project manager

+32 468 10 43 74 olivier.mollaert@heli.be

Fredrik Codde

Fredrik Codde Projectleider

+32 498 24 67 89 fredrik.codde@heli.be

Hans Herreman

Hans Herreman Werfvoorbereider

+32 9 368 80 50 hans.herreman@heli.be

Tom Jansegers

Tom Jansegers Project-ondersteunende medewerker

+32 9368 80 50 tom.jansegers@heli.be

Heli France

Patrice D'Herouville

Patrice D'Herouville Agency manager: Heli France

+33 9 61 27 14 15
+33 663 36 23 14 patrice.dherouville@heli.fr

Cindy Boulizon

Cindy Boulizon Huuradministratie: Heli France

+33 9 61 27 14 15
+33 6 33 30 33 79 cindy.boulizon@heli.fr

Sluit zoekvenster