Menu

DAAR KUN JE ZAKEN MEE DOEN

Niet alleen de machines maar ook onze medewerkers zijn krachtpatsers en alleskunners. Met zulke mensen kun je zakendoen.

Management

Gunther Van Den Hove

Gunther Van Den Hove Sales director

+32 9 368 80 33
gunther.vandenhove@heli.be

Laurent Dedoncker

Laurent Dedoncker Operations director

+32 9 368 80 80 laurent.dedoncker@heli.be

Johan Symoens

Johan Symoens CFO

+32 475 97 35 04 johan.symoens@heli.be

Human Resources

Isabel Stevens

Isabel Stevens HR Officer

+32 9 368 80 95 isabel.stevens@heli.be

Sales and marketing

Gunther Van Den Hove

Gunther Van Den Hove Sales director

+32 9 368 80 33
gunther.vandenhove@heli.be

Nico Meerschaut

Nico Meerschaut Sales representative

+32 9 368 80 36
+32 474 550 490 nico.meerschaut@heli.be

Harry Debruyne

Harry Debruyne Sales representative - Rental: Brussel, Limburg

+32 477 035 681 harry.debruyne@heli.be

Kim Noyen

Kim Noyen Sales representative - Rental: East and West Flanders

+32 9 368 80 30
+32 478 888 620 kim.noyen@heli.be

Gaetan De Noyette

Gaetan De Noyette Sales representative - Rental: Antwerp

+32 9 368 80 30
+32 471 734 515 gaetan.denoyette@heli.be

Kobe De Vos

Kobe De Vos Sales representative - Rental: Henegouwen & north of France

+32 472 91 39 52
+33 6 31 29 71 43 kobe.devos@heli.fr

Mylène Monfort

Mylène Monfort Sales representative - Rental: Luik, Luxemburg, Namen

+32 471 701 205 mylene.monfort@heli.be

Kadir Ozdemir

Kadir Ozdemir Sales representative - Sales: Nederland

+31 6 40 58 29 46 kadir.ozdemir@maeda.nl

Wendy Vandepitte

Wendy Vandepitte Rental administration

+32 9 368 80 82 wendy.vandepitte@heli.be

Natalie Van Den Abeele

Natalie Van Den Abeele Rental administration

+32 9 368 80 88 natalie.vandenabeele@heli.be

Kristof Van Bemten

Kristof Van Bemten Rental administration

+32 9 368 80 87 kristof.vanbemten@heli.be

Amélie Saverys

Amélie Saverys Rental administration

+32 9 368 80 80 amelie.saverys@heli.be

Fee Kooij

Fee Kooij Sales and marketing

+32 9 368 80 34
+32 473 336 896 fee.kooij@heli.be

Planning

Roel Voet

Roel Voet Hoofd Planning and transport

+32 9 368 80 84 roel.voet@heli.be

Peter Van Caelenberg

Peter Van Caelenberg Afdelingshoofd Operations

+32 9 368 80 83
peter.vancaelenberg@heli.be

Andy Verstraete

Andy Verstraete Planning and transport

+32 9 368 80 80
andy.verstraete@heli.be

Francis Van Lil

Francis Van Lil Planning and transport

+32 9 368 80 80 francis.vanlil@heli.be

Service

Bram de Roder

Bram de Roder Service after sales

+32 9 368 80 04 bram.deroder@heli.be

Jan Ost

Jan Ost Service after sales

+32 9 368 80 03 jan.ost@heli.be

Tim Van Cauwenberghe

Tim Van Cauwenberghe Workshop manager

+32 9 368 80 00 tim.vancauwenberghe@heli.be

Sandy Deliveyne

Sandy Deliveyne Warehouse manager

+32 9 368 80 02 sandy.deliveyne@heli.be

Patrick Van Kerckhove

Patrick Van Kerckhove Spare parts

+32 9 368 80 19 magazijn@heli.be

Keanu Carels

Keanu Carels Spare parts

+32 9 368 80 80 magazijn@heli.be

Cindy Botte

Cindy Botte Service administration

+32 9 368 80 00 cindy.botte@heli.be

Heli Safety Academy

Lindsay Vercruyssen

Lindsay Vercruyssen HSA manager

+32 9 368 80 35
+32 497 419 313 lindsay.vercruyssen@heli.be

Felix Darko

Felix Darko Trainer

+32 9 368 80 30
hsa@heli.be

Khaled Bouchala

Khaled Bouchala Trainer

+32 9 368 80 30
hsa@heli.be

Jérémie Jacobs

Jérémie Jacobs Trainer

+32 9 368 80 30 hsa@heli.be

Hilde Van Impe

Hilde Van Impe HSA administration

+32 9 368 80 32 hilde.vanimpe@heli.be

Heli France

Patrice D'Herouville

Patrice D'Herouville Sales representative Heli France

+33 9 61 27 14 15
+33 663 36 23 14 patrice.dherouville@heli.fr

Patrick Toutain

Patrick Toutain Technician

+33 7 61 48 95 95 patrick.toutain@heli.fr

Cindy Boulizon

Cindy Boulizon Administration Heli France

+33 6 33 30 33 79 cindy.boulizon@heli.fr

High & Safe

Patrick Demeyer

Patrick Demeyer Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 54
+32 497 05 08 36 patrick.demeyer@heli.be

Wim De Baerdemaeker

Wim De Baerdemaeker Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 50
+32 494 12 56 91 wim.debaerdemaeker@heli.be

Stephan De Witte

Stephan De Witte Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 50
+32 471 353 571 stephan.dewitte@heli.be

Jolien Impens

Jolien Impens Internal commercial office

+32 9 368 80 52 jolien.impens@heli.be

Marc Leeman

Marc Leeman Service manager

+32 9368 80 50
+32 471 702 619 marc.leeman@heli.be

Mattias Van den Abeele

Mattias Van den Abeele Calculator

+32 9 368 80 50 mattias.vandenabeele@heli.be

Dirk Rossé

Dirk Rossé Project manager

+32 9 368 80 58
+32 471 35 94 28 dirk.rosse@heli.be

Fredrik Codde

Fredrik Codde Planner - work preparator

+32 498 24 67 89 fredrik.codde@heli.be

Patrick Bauduin

Patrick Bauduin Foreman – Technical administration

+32 498 90 50 77 patrick.bauduin@heli.be

Rik Impens

Rik Impens Foreman – Technical administration

+32 471 71 00 14
rik.impens@heli.be

Health and safety

Lindsay Vercruyssen

Lindsay Vercruyssen Health and safety advisor - level II

+32 9 368 80 35
+32 497 419 313 lindsay.vercruyssen@heli.be

Sluit zoekvenster