Menu

DAAR KUN JE ZAKEN MEE DOEN

Niet alleen de machines maar ook onze medewerkers zijn krachtpatsers en alleskunners. Met zulke mensen kun je zakendoen.

Directie

Laurent Dedoncker

Laurent Dedoncker Directeur Verhuur

+32 473 78 57 63 laurent.dedoncker@heli.be

Steve Collie

Steve Collie Directeur Verkoop, Service na Verkoop en HSA

+32 472 22 00 13 steve.collie@heli.be

Johan Symoens

Johan Symoens Directeur Financiën en High & Safe

+32 475 97 35 04 johan.symoens@heli.be

Human Resources en Health & Safety

Isabel Stevens

Isabel Stevens HR Officer

+32 9 368 80 95 isabel.stevens@heli.be

Lindsay Vercruyssen

Lindsay Vercruyssen Gezondheids- en veiligheidsadviseur

+32 9 368 80 35
+32 497 419 313 lindsay.vercruyssen@heli.be

Account Managers Verhuur

Silas Hensen

Silas Hensen Account Manager Verhuur: Oost & West Vlaanderen

+32 473 71 71 05 silas.hensen@heli.be

Kobe De Vos

Kobe De Vos Account Manager Verhuur: Oost Vlaanderen, arrondissement Halle-Vilvoorde & Brussel

+32 478 88 86 20 kobe.devos@heli.be

Marcel Seijkens

Marcel Seijkens Account Manager Verhuur: Antwerpen, Limburg en arrondissement Leuven

+32 471 73 45 15 marcel.seijkens@heli.be

Mylène Monfort

Mylène Monfort Account Manager Verhuur: Luik, Luxemburg en Namen

+32 471 70 12 05 mylene.monfort@heli.be

Benoit Fockedey

Benoit Fockedey Account Manager Verhuur: Waals Brabant & Henegouwen

+32 472 92 01 56 benoit.fockedey@heli.be

Morgan Lesert

Morgan Lesert Account Manager Verhuur: Frankrijk

+33 6 31 29 71 43 morgan.lesert@heli.eu

Administratie Verhuur

Peter Van Caelenberg

Peter Van Caelenberg Hoofd huuradministratie, planning & transport

+32 9 368 80 83
+32 499 05 85 67
peter.vancaelenberg@heli.be

Fanny Deschamps

Fanny Deschamps Huuradministratie & facturatie

+32 9 368 80 80 fanny.deschamps@heli.be

Eline Swaenepoel

Eline Swaenepoel Huuradministratie & facturatie

+32 9 368 80 80 eline.swaenepoel@heli.be

Kristof Van Bemten

Kristof Van Bemten Huuradministratie

+32 9 368 80 80 kristof.vanbemten@heli.be

Nelson De Groodt

Nelson De Groodt Huuradministratie

+32 9 368 80 80 nelson.degroodt@heli.be

Véronique Bauwens

Véronique Bauwens Huuradministratie

+32 9 368 80 80 veronique.bauwens@heli.be

Ilse Witman

Ilse Witman Huuradministratie

+32 9 368 80 80 ilse.witman@heli.be

Technische Dienst

Bram de Roder

Bram de Roder Hoofd Service

+32 9 368 80 04 bram.deroder@heli.be

Kenneth Van Neste

Kenneth Van Neste Hoofd Werkplaats

+32 9 368 80 00 kenneth.vanneste@heli.be

Jan Ost

Jan Ost Medewerker Service

+32 9 368 80 03 jan.ost@heli.be

Frédéric Rizzo

Frédéric Rizzo Medewerker Service

+32 9 368 80 00 frederic.rizzo@heli.be

Bart Cannau

Bart Cannau Spare parts

+32 9 368 80 08 magazijn@heli.be

Karin Van Lent Medewerker Service

+32 475 91 89 74 karin.vanlent@heli.be

Planning Verhuur / Transport

Peter Van Caelenberg

Peter Van Caelenberg Hoofd huuradministratie, planning & transport

+32 9 368 80 83
+32 499 05 85 67
peter.vancaelenberg@heli.be

Alain Van Impe

Alain Van Impe Planning & transport

+32 9 368 80 80 transport@heli.be

Steve Segers

Steve Segers Planning & transport

+32 9 368 80 80 transport@heli.be

Verkoop & Service na Verkoop

Achille Dedecker Verkoop nieuwe machines

+32 472 18 82 23 sales@heli.eu

Steve Collie

Steve Collie Verkoop 2dehands machines

+32 472 22 00 13 sales@heli.eu

Liesbeth De Troyer Administratie Verkoop

+32 472 71 71 18 liesbeth.detroyer@heli.be

Heli Safety Academy (HSA)

Lindsay Vercruyssen

Lindsay Vercruyssen HSA manager

+32 9 368 80 35
+32 497 419 313 lindsay.vercruyssen@heli.be

Felix Darko

Felix Darko Trainer

+32 9 368 80 30
hsa@heli.be

Khaled Bouchala

Khaled Bouchala Trainer

+32 9 368 80 30
hsa@heli.be

Jérémie Jacobs

Jérémie Jacobs Trainer

+32 9 368 80 30 hsa@heli.be

Hilde Van Impe

Hilde Van Impe HSA administration

+32 9 368 80 32 hilde.vanimpe@heli.be

Jeffrey De Caluwé

Jeffrey De Caluwé HSA administration

+32 9 368 80 30 jeffrey.decaluwe@heli.be

High & Safe

Patrick Demeyer

Patrick Demeyer Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 54
+32 497 05 08 36 patrick.demeyer@heli.be

Wim De Baerdemaeker

Wim De Baerdemaeker Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 50
+32 494 12 56 91 wim.debaerdemaeker@heli.be

Stephan De Witte

Stephan De Witte Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 50
+32 471 353 571 stephan.dewitte@heli.be

Jonas De Sutter

Jonas De Sutter Sales representative High & Safe

+32 470 92 12 82 jonas.desutter@heli.be

Mattias Van den Abeele

Mattias Van den Abeele Internal customer service

+32 9 368 80 50 mattias.vandenabeele@heli.be

Tom De Smeyter Internal customer service

+32 9 368 80 50 tom.desmeyter@heli.be

Olivier Mollaert

Olivier Mollaert Service manager

+32 468 10 43 74 olivier.mollaert@heli.be

Fredrik Codde

Fredrik Codde Project manager

+32 498 24 67 89 fredrik.codde@heli.be

Hans Herreman

Hans Herreman Project planner

+32 9 368 80 50 hans.herreman@heli.be

Tom Jansegers

Tom Jansegers Project calculator

+32 9368 80 50 tom.jansegers@heli.be

Sluit zoekvenster