Menu

DAAR KUN JE ZAKEN MEE DOEN

Niet alleen de machines maar ook onze medewerkers zijn krachtpatsers en alleskunners. Met zulke mensen kun je zakendoen.

Management

Gunther Van Den Hove

Gunther Van Den Hove Sales manager Heli

+32 9 368 80 33
+32 473 820 586 gunther.vandenhove@heli.be

Dries Devroe

Dries Devroe CFO

+32 9 368 80 80 info@heli.be

Human Resources

Isabel Stevens

Isabel Stevens HR Officer

+32 9 368 80 95 isabel.stevens@heli.be

Sales and marketing

Gunther Van Den Hove

Gunther Van Den Hove Sales manager Heli

+32 9 368 80 33
+32 473 820 586 gunther.vandenhove@heli.be

Nico Meerschaut

Nico Meerschaut Sales representative

+32 9 368 80 36
+32 474 550 490 nico.meerschaut@heli.be

Harry Debruyne

Harry Debruyne Sales representative - Rental: Brussel, Limburg, Luik, Luxemburg, Namen

+32 477 035 681 harry.debruyne@heli.be

Kim Noyen

Kim Noyen Sales representative - Rental: East and West Flanders

+32 9 368 80 30
+32 478 888 620 kim.noyen@heli.be

Gaetan De Noyette

Gaetan De Noyette Sales representative - Rental: Antwerp

+32 9 368 80 30
+32 471 734 515 gaetan.denoyette@heli.be

Kobe De Vos

Kobe De Vos Sales representative - Rental: Henegouwen & north of France

+32 472 91 39 52
+33 6 31 29 71 43 kobe.devos@heli.fr

Wendy Vandepitte

Wendy Vandepitte Rental administration

+32 9 368 80 82 wendy.vandepitte@heli.be

Natalie Van Den Abeele

Natalie Van Den Abeele Rental administration

+32 9 368 80 88 natalie.vandenabeele@heli.be

Kristof Van Bemten

Kristof Van Bemten Rental administration

+32 9 368 80 87 kristof.vanbemten@heli.be

Emma Vandermosten

Emma Vandermosten Rental administration

+32 9 368 80 80
emma.vandermosten@heli.be

Fee Kooij

Fee Kooij Sales and marketing

+32 9 368 80 34
+32 473 336 896 fee.kooij@heli.be

Planning

Roel Voet

Roel Voet Planning and transport

+32 9 368 80 84 roel.voet@heli.be

Peter Van Caelenberg

Peter Van Caelenberg Planning and transport

+32 9 368 80 83 peter.vancaelenberg@heli.be

Andy Verstraete

Andy Verstraete Planning and transport

+32 9 368 80 80
andy.verstraete@heli.be

Service

Bram de Roder

Bram de Roder Service after sales

+32 9 368 80 04 bram.deroder@heli.be

Jan Ost

Jan Ost Service after sales

+32 9 368 80 03 jan.ost@heli.be

Tim Van Cauwenberghe

Tim Van Cauwenberghe Workshop manager

+32 9 368 80 00 tim.vancauwenberghe@heli.be

Sandy Deliveyne

Sandy Deliveyne Warehouse manager

+32 9 368 80 02 sandy.deliveyne@heli.be

Glenn Van der Cruyssen

Glenn Van der Cruyssen Spare parts

+32 9 368 80 08 glenn.vandercruyssen@heli.be

Patrick Van Kerckhove

Patrick Van Kerckhove Spare parts

+32 9 368 80 19 patrick.vankerckhove@heli.be

Cindy Botte

Cindy Botte Service administration

+32 9 368 80 00 cindy.botte@heli.be

Heli Safety Academy

Lindsay Vercruyssen

Lindsay Vercruyssen HSA manager

+32 9 368 80 35
+32 497 419 313 lindsay.vercruyssen@heli.be

Felix Darko

Felix Darko Trainer

+32 9 368 80 30
hsa@heli.be

Khaled Bouchala

Khaled Bouchala Trainer

+32 9 368 80 30
hsa@heli.be

Jérémie Jacobs

Jérémie Jacobs Trainer

+32 9 368 80 30 hsa@heli.be

Sofie Van Dorpe

Sofie Van Dorpe HSA administration

+32 9 368 80 32 sofie.vandorpe@heli.be

Heli France

Patrice D'Herouville

Patrice D'Herouville Sales representative Heli France

+33 9 61 27 14 15
+33 663 36 23 14 patrice.dherouville@heli.fr

Patrick Toutain

Patrick Toutain Technician

+33 7 61 48 95 95 patrick.toutain@heli.fr

Cindy Boulizon

Cindy Boulizon Administration Heli France

+33 6 33 30 33 79 cindy.boulizon@heli.fr

High & Safe

Joris Mincke

Joris Mincke Business Unit Manager

+32 9 368 80 50
+32 479 200 598 joris.mincke@heli.be

Patrick Demeyer

Patrick Demeyer Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 54
+32 497 05 08 36 patrick.demeyer@heli.be

Wim De Baerdemaeker

Wim De Baerdemaeker Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 50
+32 494 12 56 91 wim.debaerdemaeker@heli.be

Stephan De Witte

Stephan De Witte Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 50
+32 471 353 571 stephan.dewitte@heli.be

Hans Bergmans

Hans Bergmans Sales representative High & Safe

+32 9 368 80 50
+32 478 994 648 hans.bergmans@heli.be

Jolien Impens

Jolien Impens Internal commercial office

+32 9 368 80 52 jolien.impens@heli.be

Valérie Schaffrath

Valérie Schaffrath Internal commercial office

+32 9 368 80 69 valerie.schaffrath@heli.be

Dirk Rossé

Dirk Rossé Project manager

+32 9 368 80 58
+32 471 35 94 28 dirk.rosse@heli.be

Fredrik Codde

Fredrik Codde Planner - work preparator

+32 498 24 67 89 fredrik.codde@heli.be

Patrick Bauduin

Patrick Bauduin Foreman – Technical administration

+32 498 90 50 77 patrick.bauduin@heli.be

Rik Impens

Rik Impens Foreman – Technical administration

+32 471 71 00 14
rik.impens@heli.be

Health and safety

Lindsay Vercruyssen

Lindsay Vercruyssen Health and safety advisor - level II

+32 9 368 80 35
+32 497 419 313 lindsay.vercruyssen@heli.be

Sluit zoekvenster