De nieuwe MAEDA MC 815 CRM-E is klaar voor de verhuur
De volledige introductie tekst kan je hier lezen.
Belangrijkste eigenschappen:
- Maximum hef capaciteit: 8 ton
- 19.6m hijshoogte in standaard uitvoering
Ons toestel is voorzien van
- een Hydraulisch bedienbare Fly Jib van 5,5 m met 1.500 kg max. capaciteit en hijshoogte van 25,5 m
- Searcher hook van 2 meter met maximake capaciteit van 1000 kg
- Geleverd met radiografische afstandsbediening (de eerste MAEDA dat ook met afstandsbediening kan rijden!)
- Beschikt over automatische stabilisatie
- Eigen gewicht: 9.700kg
- CRM-E uitvoering: dieselmotor + elektromotor (op 380V – 15kW), zowel kraanwerk als rijden kan ook elektrisch (zoals alle MC ‘s)
- Pick and carry mogelijkheid tot 1.000kg
Verhuurprijs
Standaardkraan inclusief searcher hook: 1.000€ per dag / 3.000€ per week
Fly jib in optie: 150€ per dag / 450€ per week
De kraan inclusief Fly jib verhuren we altijd met bedienaar omdat de fly jib moet op de werf gemonteerd worden.
Voorlopig zijn we de enige in Benelux en Frankrijk die dit toestel in de huur hebben!
Technische fiche
Dit toestel huren? Kopen?
Deze artikels al gelezen?
Naar alle artikels
Interventie, onderhoud & wisselstukken
Bij Heli begrijpen we dat elke minuut telt wanneer je machines stilvallen. Daarom bieden we een totaalpakket aan interventie, onderhoud en wisselstukken voor al je hoogwerkers, hijs- en heftoestellen. Of je nu huurt of koopt, wij zorgen dat jouw apparatuur altijd veilig en operationeel blijft.
Val- en randbeveiliging voor het iconische BAN-project Antwerpen
Tijdens de bouwfase van het prestigieuze BAN-project aan het Nieuw Zuid in Antwerpen is veilig werken op hoogte cruciaal. Voor de tijdelijke val- en randbeveiliging op de werf werd gekozen voor de Catch Fans-netten van SafetyRespect, geïnstalleerd door High & Safe.
Tweedehands hoogwerker of heftruck kopen? Ontdek de voordelen van Heli!
Ben je op zoek naar een betrouwbare machine om veilig op hoogte te werken, maar wil je slim investeren? Het kopen van een tweedehands toestel is vaak een strategische zet voor je bedrijf. Bij Heli in Wetteren bieden we een uitgebreid gamma aan technisch gekeurde tweedehands machines aan die direct inzetbaar zijn voor jouw volgende project.