Schaarliften - Elektrisch - Vlakke ondergrond

Snorkel S4732E

  • Werkhoogte 11.8 m
  • Laadvermogen 350 kg
  • Transporthoogte 2.39 m
  • Transportlengte 2.3 m
  • Transportbreedte 1.19 m
  • Gewicht 2630 kg
  • Platformafmetingen 1.05 x 2.14 (3.4) m
1 dag: € 150,00
1 week: € 450,00
Dagprijs ≥ 5d: € 90,00

Alle prijzen zijn exclusief BTW

Dit product huren Offerte

Productomschrijving

De Snorkel elektrische schaarlift S4732E op non-markingbanden heeft dezelfde buitenafmetingen als zijn kleine broertje S4726E, maar brengt je wel tot net geen 12 m werkhoogte. De platformafmetingen zijn dezelfde: 1,09 m x 2,14 m. Ook hier kan je het platform uitschuiven en vergrendelen tot een lengte van 3,36 m.

De handige klapdeuren geven je toegang tot de machine, die zich volledig proportioneel laat bedienen. Door de gelijklopende afmetingen van 1,20 m x 2,30 m is zijn draaicirkel met 2,41 m gelijk aan de kleine variant.

Is een opleiding voor de Snorkel S4732E verplicht? Ja, afgestemd op jouw ervaring

Om veilig te werken met een hoogwerker zoals de Snorkel S4732E is een opleiding essentieel. Niet alleen om het toestel correct te bedienen, maar vooral om risico’s correct in te schatten en veilig te werken op hoogte.

Via Heli Safety Academy voorzien we opleidingen die aansluiten bij jouw ervaring en noden.

Werk je voor het eerst met een hoogwerker of heb je beperkte ervaring? Dan volg je een traject van 2 dagen. Ben je al vertrouwd met het gebruik van hoogwerkers? Dan kan je kiezen voor een verkorte opleiding van 1 dag.

De opleidingen zijn beschikbaar in het Nederlands, Frans en Engels, zodat elke gebruiker in zijn eigen taal wordt opgeleid en voorbereid op de praktijk.

Zo ben je niet alleen in orde met de regelgeving, maar vooral zeker van een veilige en efficiënte inzet op de werf.

Bekijk de opleiding Hoogwerker