De PIAF 1000R is de 10m-versie van de masthoogtewerkers geproduceerd door ATN. Met dit toestel kan je een zijdelings werkbereik van 3,46 m halen.
Met deze masthoogtewerker kan je makkelijk tussen andere machines werken, want hij is uiterst wendbaar. Resultaat: je kan werk uitvoeren op plaatsen waarvan je dacht dat ze niet bereikbaar waren. Je hoeft geen steigerconstructies meer te bouwen om bijvoorbeeld aan de ventielklep boven een brouwketel te kunnen. De PIAF 1000R werkt efficiëntier en drukt de kosten. Deze hoogtewerkers zijn zeer gegeerd door onderhoudsploegen om er interventies mee uit te voeren.
Het toestel is geschikt voor binnen- en buitengebruik. Buiten mag wel maar 1 persoon met zijn materiaal plaatsnemen in de kooi.
Verkrijgbaar in 2 andere uitvoeringen: de 8,8 m PIAF 880 en de 11 m PIAF 1100.
Ontdek onze opleidingen via Heli Safety Academy.
Hulp of advies nodig over een toestel? +32 9 368 80 80